Make Printable   Advanced Search

Sun

Mon

Tue

Wed

Thu

Fri

Sat

Jul 22

23

24

25

26

27

28

Jul 29

30

31

Aug 1

2

3

4

Aug 5

6

7

8

9

10

11

Aug 12

13

14

15

16

17

18

Aug 19

20

21

22

23

24

Volleyball (JV) @ St Ignatius, 5:00 pm

Volleyball (V) @ St Ignatius, 5:00 pm

Soccer (BJV) v Cardinal Newman (Paul Goode), 6:00 pm

Soccer (BV) v Cardinal Newman (USF Negoesco), 6:30 pm

25

Aug 26

27

Soccer (BJV) v Novato (Paul Goode), 4:00 pm

Soccer (BV) v Novato (USF Negoesco), 4:30 pm

28

Field Hockey (V) @ Marin Catholic (Piper Park), 4:00 pm

Field Hockey (JV) @ Marin Catholic (Piper Park), 5:15 pm

29

Soccer (BV) v Tamalpais HS (USF Negoesco), 4:30 pm

Soccer (BJV) v Tamalpais HS (Paul Goode), 5:30 pm

30

Tennis (GV) @ Sacred Heart Cathedral (SFSU), 3:15 pm

Tennis (GJV) @ Sacred Heart Cathedral (SFSU), 3:15 pm

Field Hockey (V) @ Cupertino HS, 4:00 pm

Volleyball (JV) v Athenian (UHS), 4:00 pm

Field Hockey (JV) @ Cupertino HS, 5:15 pm

Volleyball (V) v Athenian (UHS), 5:30 pm

31

Soccer (BV) v Mission HS (USF Negoesco), 3:30 pm

Sep 1

Sep 2

3

4

Tennis (GV) @ Piedmont (Piedmont High School), 3:30 pm

Tennis (GJV) v Piedmont (Mountain Lake Park), 3:30 pm

Volleyball (JV) v Lowell (UHS), 4:00 pm

Volleyball (V) v Lowell (UHS), 5:30 pm

5

Tennis (GV) v San Ramon Valley (Golden Gate Park), 3:30 pm

Tennis (GJV) v San Ramon Valley (Golden Gate Park), 3:30 pm

Soccer (BV) @ Head-Royce, 4:00 pm

Field Hockey (V) v Saint Ignatius (Paul Goode Field), 4:00 pm

Field Hockey (JV) v Saint Ignatius (Paul Goode Field), 5:15 pm

6

Soccer (BJV) v Drew (Polo #1), 4:00 pm

7

Soccer (BV) @ Turlock (Cherry Island - Sacramento), 1:30 pm

Field Hockey (V) @ Berkeley (Willow Glen), 3:15 pm

Soccer (BJV) @ Crystal Springs, 4:00 pm

Volleyball (JV) @ Pinewood, 4:00 pm

Volleyball (V) @ Pinewood, 5:30 pm

Soccer (BV) @ Crater (Cherry Island), 6:00 pm

Field Hockey (V) @ Monterey (Willow Glen), 6:15 pm

8

Field Hockey (V) @ River Valley (Willow Glen), 10:30 am

Soccer (BV) @ Wood (Cherry Island), 11:30 am

Field Hockey (V) @ Sobrato (Willow Glen), 12:45 pm

Field Hockey (V) @ San Jose (Willow Glen), 3:00 pm

Sep 9

10

Tennis (GJV) @ Lick (CCSF), 4:00 pm

Soccer (BV) v Gateway (USF Negoesco), 5:30 pm

11

Soccer (BV) v Stuart Hall (USF Negoesco), 3:30 pm

Soccer (BJV) v Bay School (Paul Goode), 4:00 pm

Field Hockey (V) v Berkeley HS (Kezar), 4:00 pm

Volleyball (JV) @ Berean Christian, 4:00 pm

Tennis (GV) @ Head-Royce, 4:00 pm

Field Hockey (JV) v Berkeley HS (Kezar), 5:15 pm

Volleyball (V) @ Berean Christian, 5:30 pm

Soccer (BJV) v Athenian (Paul Goode), 5:30 pm

12

13

14

Soccer (BV) v Lick (USF Negoesco), 3:30 pm

Tennis (GV) v Drew (GGP), 3:30 pm

Soccer (BJV) v Lick JV (Polo #3), 4:00 pm

Volleyball (JV) @ Head-Royce, 4:00 pm

Tennis (GJV) @ Marin Academy (Marin Tennis Club), 4:00 pm

Volleyball (V) @ Head-Royce, 5:30 pm

15

Volleyball (V) v Bay (UHS), 8:30 am

XC (BV) @ Nike Invitational (Concord), 9:00 am

XC (GV) @ Nike Invitational (De La Salle), 9:00 am

Volleyball (V) v Cloverdale (UHS), 10:30 am

Volleyball (V) v Castilleja (UHS), 12:30 pm

Volleyball (V) v Sacred Heart Prep (UHS), 2:00 pm

Volleyball (V) v Urban (UHS), 4:00 pm

Sep 16

17

Soccer (BV) @ Urban (USF Negoesco), 4:00 pm

Tennis (GV) v International (GGP), 4:00 pm

Tennis (GJV) v Convent (Mountain Lake), 4:00 pm

Soccer (BJV) @ Lick F (Paul Goode), 5:45 pm

18

Volleyball (JV) @ Lick (Lick-Wilmerding), 4:00 pm

Soccer (BJV) @ Urban (Paul Goode), 4:30 pm

Field Hockey (V) @ Sobrato HS (Sobrato), 4:30 pm

Volleyball (V) @ Lick (Lick-Wilmerding), 5:30 pm

Field Hockey (JV) @ Sobrato HS (Sobrato), 5:45 pm

19

Soccer (BV) @ Vintage HS (Vintage), 4:00 pm

Soccer (BJV) @ Vintage HS (Vintage), 5:30 pm

20

Field Hockey (V) @ Branham, 3:30 pm

Soccer (BJV) v Red vs White (Polo #4), 3:30 pm

Volleyball (JV) v College Prep (UHS), 4:00 pm

Volleyball (V) v College Prep (UHS), 5:30 pm

21

Field Hockey (V) v Marin Catholic (Paul Goode), 3:00 pm

Soccer (BV) v Jesuit HS (USF Negoesco), 4:00 pm

Field Hockey (JV) v Marin Catholic (Paul Goode), 4:15 pm

22

Volleyball (V) @ San Benito (Santa Cruz), all day

Volleyball (V) @ Madera (Santa Cruz), all day

Volleyball (V) @ Scott's Valley (Santa Cruz), all day

Volleyball (V) @ Leigh (Santa Cruz), all day

Volleyball (V) @ Gilroy (Santa Cruz), all day

Volleyball (V) @ Burlingame (Santa Cruz), all day

Sep 23

24

Tennis (GV) v Branson (GGP), 4:00 pm

Tennis (GJV) v Branson (GGP), 4:00 pm

Soccer (BV) v Crystal Springs (USF Negoesco), 5:15 pm

25

Soccer (BJV) @ Stuart Hall (Polo #4), 4:00 pm

Field Hockey (V) @ Leigh HS, 4:00 pm

XC (BV) @ Lick (Tennessee Valley), 4:00 pm

Volleyball (JV) @ Convent, 4:00 pm

XC (BV) @ IHS (Tennessee Valley), 4:00 pm

XC (BV) @ Marin Academy (Tennessee Valley), 4:00 pm

XC (BV) @ Bay (Tennessee Valley), 4:00 pm

XC (GV) @ Lick (Tennessee Valley), 4:00 pm

XC (GV) @ IHS (Tennessee Valley), 4:00 pm

XC (GV) @ Marin Academy (Tennessee Valley), 4:00 pm

XC (GV) @ Bay (Tennessee Valley), 4:00 pm

Field Hockey (JV) @ Leigh HS, 5:15 pm

Volleyball (V) @ Convent, 5:30 pm

26

Tennis (GV) v Urban (GGP), 3:30 pm

Soccer (BV) v Drew (Polo #6), 4:00 pm

Soccer (BJV) v Head-Royce (Paul Goode), 5:30 pm

27

Field Hockey (V) @ Berkeley HS (Berkeley), 4:00 pm

Field Hockey (JV) @ Berkeley HS (Berkeley), 5:15 pm

28

Tennis (GV) v College Prep (GGP), 3:30 pm

Soccer (BV) @ Marin Academy, 4:00 pm

Volleyball (JV) v Drew (UHS), 4:00 pm

Tennis (GJV) @ Chinese Christian, 4:00 pm

Soccer (BJV) @ Marin Academy, 5:30 pm

Volleyball (V) v Drew (UHS), 5:30 pm

29

XC (BV) @ Ram Invitational (Daly City), 9:00 am

XC (GV) @ Ram Invitational (Daly City), 9:00 am

Sep 30

Oct 1

Tennis (GJV) v Marin Academy (Hamilton Rec Center), 4:00 pm

Soccer (BV) @ Branson (College of Marin), 4:30 pm

Soccer (BJV) @ Branson, 4:30 pm

2

Tennis (GV) @ Lick (City College), 4:00 pm

Tennis (GJV) @ Convent (SFSU), 4:00 pm

Field Hockey (V) @ Homestead HS (Homestead), 4:15 pm

Field Hockey (JV) @ Homestead HS (Homestead), 5:15 pm

3

Tennis (GV) @ Convent (GGP), 3:30 pm

Soccer (BV) @ Lick (Boxer Stadium), 4:00 pm

Volleyball (JV) @ Urban (St. Agnes Church), 4:00 pm

Soccer (BJV) v Lick F (Paul Goode), 5:00 pm

Soccer (BJV) @ Lick JV (Boxer Stadium), 5:30 pm

Volleyball (V) @ Urban (St Agnes), 5:30 pm

4

Tennis (GJV) @ CSUS, 4:00

Field Hockey (V) @ San Jose HS, 4:30 pm

5

Tennis (GV) @ Santa Catalina Tournament (Santa Catalina), all day

Volleyball (JV) @ Vintage HS (Napa) (Vintage), 4:00 pm

Soccer (BJV) v Drew (Paul Goode), 4:00 pm

Soccer (BJV) @ Davis HS (Davis), 5:30 pm

Volleyball (V) @ Vintage HS (Napa) (Vintage), 5:30 pm

Soccer (BV) @ Davis HS (Davis), 7:00 pm

6

Tennis (GV) @ Santa Catalina, all day

Volleyball (JV) @ St Helena, 2:00 pm

Volleyball (V) @ St Helena, 3:30 pm

Oct 7

8

Soccer (BV) @ Stuart Hall (USF Negoesco), 4:00 pm

9

Soccer (BJV) @ Bay School (Paul Goode), 5:30 pm

10

Tennis (GV) @ Marin Academy (Marin Tennis Club), 3:30 pm

Soccer (BJV) v International HS (Polo #5), 4:00 pm

Field Hockey (V) @ Leigh HS, 4:00 pm

XC (GV) v Urban, Convent, Stuart Hall (Paul Goode), 4:00 pm

Volleyball (JV) v Marin Academy (UHS), 4:00 pm

Soccer (BV) v Urban (USF Negoesco), 4:30 pm

XC (BV) v Urban, Convent, Stuart Hall (Paul Goode), 4:30 pm

Volleyball (V) v Marin Academy (UHS), 5:30 pm

11

Soccer (BJV) @ Athenian (Los Ceros Middle School), 4:00 pm

12

Soccer (BV) v Marin Academy (USF Negoesco), 4:00 pm

Volleyball (JV) v Crystal Springs (UHS), 4:00 pm

Volleyball (V) v Crystal Springs (UHS), 5:30 pm

13

XC (BV) @ Crystal Springs Invitational (Belmont), 9:00 am

XC (GV) @ Crystal Springs Invitational (Belmont), 9:00 am

Oct 14

15

Soccer (BV) @ Crystal Springs, 4:00 pm

Tennis (GV) v Berean Christian (GGP), 4:00 pm

16

Field Hockey (V) @ Branham HS, 3:30 pm

Tennis (GJV) v Chinese Christian (Mountain Lake), 3:30 pm

Soccer (BV) @ Drew (Boxer), 4:00 pm

Soccer (BJV) v Crystal Springs (Paul Goode), 4:00 pm

Volleyball (JV) v Urban (UHS), 4:00 pm

XC (GV) v BCL West Challenge (Lindley Meadow), 4:15 pm

Field Hockey (JV) @ Branham HS, 4:45 pm

XC (BV) @ BCL Challenge (Lindley Meadow), 4:45 pm

Volleyball (V) v Urban (UHS), 5:30 pm

17

Soccer (BJV) v Marin Academy (USF Negoesco), 4:00 pm

18

Tennis (GJV) v JV Jamboree (GGP), 1:00 pm

19

20

Oct 21

22

Soccer (BV) League Quarterfinals (TBD)

Tennis (GJV) v CSUS (Mountain Lake Park), 4:00 pm

23

Field Hockey (V) v Berkeley HS (Paul Goode Field), 4:00 pm

Volleyball (JV) v Convent (UHS), 4:00 pm

Field Hockey (JV) v Berkeley HS (Paul Goode Field), 5:15 pm

Volleyball (V) v Convent (UHS), 5:30 pm

24

Soccer (BV) @ Crystal Springs (Marin Academy), 3:30 pm

Tennis (GV) @ Bentley, 3:30 pm

Field Hockey (V) @ Del Mar, 4:00 pm

XC (GV) @ CSUS, Drew (Hallmark), 4:00 pm

Volleyball (JV) @ Drew (Booker T Washington), 4:00 pm

XC (BV) @ CSUS, Drew (Hallmark), 4:30 pm

Field Hockey (JV) @ Del Mar, 5:15 pm

Volleyball (V) @ Drew (Booker T Washington), 5:30 pm

25

26

Soccer (BV) @ Marin Academy, 3:30 pm

Tennis (GV) BAC Individual/Team Handicap (GGP), 3:30 pm

Volleyball (JV) @ Crystal Springs (CSUS), 4:00 pm

Volleyball (V) @ Crystal Springs (CSUS), 5:30 pm

27

Field Hockey (V) v Homestead HS (Boxer Stadium), 10:00 am

Field Hockey (JV) v Homestead HS (Boxer Stadium), 11:00 am

Field Hockey (V) v Sobrato (Boxer Stadium), 1:00 pm

Oct 28

29

Field Hockey (V) @ San Jose, 4:00 pm

Tennis (GV) @ Crystal Springs, 4:00 pm

30

Tennis (GV) v Urban (SFSU), 3:30 pm

31

Field Hockey (V) @ Del Mar, 3:30 pm

Volleyball (JV) @ Marin Academy, 4:00 pm

Volleyball (V) @ Marin Academy, 5:30 pm

Soccer (BV) v International (Kezar), 7:00 pm

Nov 1

Tennis (GV) Lick-Wilmerding (SFSU), 3:30 pm

2

Tennis (GV) Marin Academy (SFSU), 3:30 pm

Volleyball (JV) v Lick (UHs), 4:00 pm

XC (GV) v League Championship (Lindley Meadow), 4:15 pm

XC (BV) League Championship (Lindley Meadow), 4:45 pm

Volleyball (V) v Lick (UHS), 5:30 pm

3

Soccer (BV) v St Helena (Kezar Stadium), 7:00 pm

Nov 4

5

6

7

Volleyball (V) BCL-W Quarters

Soccer (BV) v Branson (Kezar Stadium), 7:00 pm

8

9

Volleyball (V) @ Convent Sacred Heart (Crystal Springs), 7:30 pm

10

Nov 11

12

13

Volleyball (V) @ Waldorf--NCS 1st round (Lick), 7:00 pm

14

Soccer (BV) v Marin Academy (Kezar), 6:00 pm

Basketball (BV) v Marshall (UHS), 6:30 pm

Volleyball (V) @ Berean Christian, 7:00 pm

15

Volleyball (V) @ Rincon Valley Christian (RVC HS), 7:00 pm

16

17

XC (GV) NCS Championship (Hayward HS), 9:00 am

XC (BV) NCS Championship (Hayward HS), 10:00 am

Basketball (BF) v St Vincent-Petaluma (UHS), 11:30 am

Basketball (BJV) v Sonoma Valley (UHS), 1:00 pm

Basketball (BV) v Sonoma Valley (S) (UHS), 2:30 pm

Nov 18

19

20

Basketball (GJV) v Lincoln (UHS), 6:00 pm

Basketball (GV) v Lincoln (UHS), 7:30 pm

21

22

23

24

XC (BV) State Championships (Fresno)

XC (GV) State Championships (Fresno)

Basketball (BV) @ Woodside Priory (Newark Memorial), 10:30 am

Basketball (BF) v Tam HS (UHS), 12:00 pm

Basketball (BJV) v Tam HS (UHS), 1:30 pm

Nov 25

26

27

28

Basketball (BJV) v Head-Royce (UHS), 5:30 pm

Basketball (BV) @ College Prep (Redwood Christian), 6:00 pm

Basketball (BF) @ Tam HS (Piedmont), 7:00 pm

29

Basketball (GJV) @ Pinole Valley (San Leandro), 5:00 pm

Basketball (BV) @ Valley Christian (Redwood Christian), 6:30 pm

Basketball (GV) @ Kennedy HS (Lincoln), 7:30 pm

30

Basketball (GJV) @ Leadership Prep (San Leandro), 3:30 pm

Basketball (BV) @ Redwood Christian, 5:30 pm

Basketball (BJV) v Branson (UHS), 5:30 pm

Basketball (BF) @ Piedmont/Alameda (Piedmont), 8:00 pm

Basketball (GV) @ Lincoln, 8:30 pm

Dec 1

Basketball (BF) @ Piedmont Tournament (Piedmont)

Basketball (GJV) @ San Leandro

Basketball (GV) @ Urban (Lincoln), 4:30 pm

Dec 2

3

Basketball (BV) v Galileo (UHS), 4:00 pm

Basketball (BJV) v Galileo (UHS), 5:30 pm

4

Basketball (GJV) v College Prep (UHS), 5:00 pm

Basketball (GV) v College Prep (UHS), 6:30 pm

5

Basketball (GJV) v Bentley (UHS), 5:30 pm

Basketball (BF) v St Vincent-Petaluma (UHS), 7:00 pm

6

Basketball (BJV) @ Sonoma Valley (Piedmont HS), 6:30 pm

7

Basketball (BJV) @ Redwood Christian (Piedmont HS), 3:30 pm

Basketball (GV) v Leadership (UHS), 5:00 pm

Basketball (BV) v Leadership (UHS), 6:30 pm

8

Basketball (BF) @ Bay School JV (UHS), 12:00 pm

Basketball (GJV) @ Bay (UHS), 1:30 pm

Basketball (BJV) @ Berean Christian (Piedmont HS), 3:00 pm

Basketball (GV) v Berean Christian (UHS), 3:00 pm

Basketball (BV) v Bentley (UHS), 4:30 pm

Dec 9

10

11

Basketball (BF) v Waldorf (UHS), 4:30 pm

Basketball (BV) v Waldorf (UHS), 6:00 pm

12

Basketball (GJV) @ Lick, 4:00 pm

Basketball (GJV) v Castilleja (UHS), 4:30 pm

Basketball (GV) v Castilleja (UHS), 6:00 pm

13

14

15

Dec 16

17

18

19

20

Basketball (GV) v Alumni Game (UHS), 5:00 pm

Basketball (BV) v Alumni Game (UHS), 6:30 pm

21

22

Dec 23

24

25

26

27

Basketball (GV) @ Capitol Christian, all day

Basketball (BJV) v Mission (UHS), 8:00 pm

28

Basketball (GV) @ Salesian, all day

Basketball (BJV) v Campolindo (UHS), 4:30 pm

Basketball (BV) v Berean Christian (UHS), 8:00 pm

29

Basketball (GV) @ West Coast Jam, all day

Basketball (BJV) v Pleasant Valley (UHS), 1:00 pm

Basketball (BV) v Gateway (UHS), 4:30 pm

Dec 30

31

Jan 1

2

3

Basketball (BV) @ Capitol Christian (Head-Royce), 10:30 am

4

Basketball (GV) @ Coast Union (Cambria) (Mission Prep (SLO)), 12:30 pm

Basketball (BF) v Berean Christian (UHS), 4:00 pm

Basketball (BV) @ International (Head-Royce), 5:00 pm

Basketball (GJV) v Berean Christian (UHS), 5:30 pm

Basketball (BJV) v Berean (UHS), 7:00 pm

5

Basketball (BV) @ Head-Royce Classic (Head-Royce), all day

Basketball (BF) v Athenian (UHS), 3:00 pm

Basketball (GV) @ Central Valley Chr. (Visalia) (Mission Prep), 3:30 pm

Jan 6

7

8

Basketball (GJV) v Convent (UHS), 3:00 pm

Basketball (BJV) @ Stuart Hall, 4:00 pm

Basketball (GJV) v Convent (UHS), 4:15 pm

Basketball (BV) @ Stuart Hall, 5:30 pm

Basketball (GV) v Convent (UHS), 5:30 pm

Basketball (BF) v Lick (UHS), 7:00 pm

9

10

Basketball (BF) @ Stuart Hall, all day

Basketball (GJV) @ Urban (St. Agnes), 5:00 pm

Basketball (BJV) v Urban (UHS), 5:30 pm

Basketball (BV) v Urban (UHS), 7:00 pm

Basketball (GV) @ Urban (Kezar), 7:00 pm

11

Basketball (GV) v Lick (Oracle Arena), 1:00 pm

Basketball (BV) v Lick-Wilmerding (Oracle Arena), 2:30 pm

12

Basketball (BF) v Urban (UHS), 2:00 pm

Basketball (GJV) v Bay (UHS), 3:30 pm

Basketball (BJV) v Bay School (UHS), 5:00 pm

Jan 13

14

15

Basketball (GV) @ Drew (Booker T Washington), 4:00 pm

Basketball (BJV) v Drew (UHS), 4:30 pm

Basketball (BF) @ CSUS, 5:15 pm

Basketball (BV) v Drew (UHS), 6:00 pm

16

17

Basketball (BJV) @ CSUS (Crystal Springs), 4:00 pm

Basketball (GJV) @ CSUS, 4:00 pm

Basketball (GJV) v Lick-Wilmerding (UHS), 4:00 pm

Basketball (GV) @ CSUS, 5:30 pm

Basketball (BV) @ CSUS, 7:00 pm

Basketball (BF) @ Head-Royce, 7:00 pm

18

Basketball (BF) @ Lick, 3:30 pm

Basketball (GJV) @ Lick, 5:00 pm

Basketball (GV) @ Rotorua HS (UHS), 5:30 pm

Basketball (BJV) @ Lick-Wilmerding (Lick), 6:30 pm

19

Jan 20

21

Basketball (BV) @ St. Bernard's (St Elizabeth), 11:15 am

22

Basketball (BF) @ Sacred Heart Prep (SHP (Ath)), 4:00 pm

23

Basketball (GJV) v Drew, 3:15 pm

Basketball (GV) @ Marin Academy, 4:00 pm

Basketball (BJV) v Marin Academy (UHS), 4:30 pm

Basketball (BV) @ Marin Academy, 5:30 pm

Basketball (GJV) v Marin Acad (UHS), 6:00 pm

24

25

Basketball (BJV) v Stuart Hall (UHS), 4:00 pm

Basketball (GJV) @ Convent, 4:45 pm

Basketball (BV) v Stuart Hall (UHS), 5:30 pm

Basketball (GV) @ Convent, 6:00 pm

Basketball (BF) v Stuart Hall (UHS), 7:00 pm

26

Basketball (BF) v Head-Royce (UHS), 1:30 pm

Basketball (BJV) v IHS (UHS), 3:00 pm

Basketball (GJV) v International (UHS), 4:30 pm

Jan 27

28

29

Basketball (BJV) @ Urban (Kezar Pavilion), 4:00 pm

Basketball (GJV) v Urban (UHS), 4:30 pm

Basketball (BV) @ Urban (Kezar Pavilion), 5:30 pm

Basketball (GV) v Urban (UHS), 6:00 pm

30

31

Basketball (GJV) @ Waldorf

Basketball (BF) @ Waldorf

Feb 1

Basketball (BF) @ Urban School (St. Agnes Gym), 3:30 pm

Basketball (GV) v Athenian (UHS), 4:30 pm

Basketball (GJV) v Athenian (UHS), 6:00 pm

2

Basketball (GV) v Drew (UHS), 3:00 pm

Basketball (BJV) @ Drew (Booker T. Washington), 4:00 pm

Basketball (BF) v CSUS, 4:30 pm

Basketball (BV) @ Drew (Booker T. Washington), 5:30 pm

Feb 3

4

5

Basketball (BJV) v CSUS (UHS), 3:00 pm

Basketball (BV) v CSUS (UHS), 4:30 pm

Basketball (GV) v CSUS, 6:00 pm

Basketball (GJV) v CSUS (UHS), 7:30 pm

6

7

Basketball (BV) @ Lick-Wilmerding (Lick), 4:00 pm

Basketball (GJV) v Lick (UHS), 4:00 pm

Basketball (BJV) v Lick-Wilmerding (UHS), 5:30 pm

Basketball (GV) @ Lick-Wilmerding (Lick), 5:30 pm

8

Basketball (GJV) @ Marin Academy (Marin Acad), 4:00 pm

Basketball (BJV) @ Marin Academy (MA), 5:30 pm

9

Basketball (GV) v Marin Academy (UHS), 3:00 pm

Basketball (BV) v Marin Academy (UHS), 4:30 pm

Feb 10

11

12

Basketball (BV) BCL 1st Round

Basketball (GV) BCL 1st Round

13

14

Basketball (BV) BCL Semi's

Basketball (GV) BCL Semi's

15

16

Basketball (BV) BCL Finals

Basketball (GV) BCL Finals

Feb 17

18

19

20

Basketball (BV) NCS 1st Round

Basketball (GV) NCS 1st Round

21

22

23

Basketball (BV) NCS Quarterfinals

Basketball (GV) NCS Quarterfinals

Feb 24

25

26

27

Basketball (BV) NCS Semi's

Basketball (GV) NCS Semi's

28

29

Mar 1

Basketball (BV) NCS Finals

Mar 2

Basketball (GV) NCS Finals

3

4

5

6

7

8

Last updated 1/5/2008 at 4:34 pm